Odpoczynek z partnerem czy z kumpelą?

Urlop z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi szaleni i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć atuty i wady.

kobieta zrelaksowana

Turystyka z kumpelą – atuty
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu czy też analogicznych okolicznościach – dużo osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących innowacyjnych rzeczy do odkrycia, a najlepsze jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimś zagadnieniem. To także całe mnóstwo olśniewającego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się wskazówkami i sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Turystyka z partnerem – walory
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Jednak w pewnych sytuacjach defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco klarowne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy perfekcyjnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na więcej lenistwa. W końcu jednakże przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.